O hře Nemexia

Ve hře jsou 3 zcela odlišné rasy, odlišné bodovy, jednotky a způsoby vývoje: Konfederace, Tertethi, Nox. Hraj 3 různými způsoby!

Obrovský nekonečný vesmír a ty také máš v něm své malé místečko. Začináš hrát hru, kde máš vlastní planetu, na které můžeš vyvíjet silnou ekonomiku, infrastrukturu a průmysl. Tvoje planeta je rozdělena na 3 hlavní zóny, kde můžeš postavit své budovy: Zdrojová, Průmyslová, Vojenská zóna.

Postav loděnici a laboratoř. Prozkoumej nejnovější technologie a budeš moct postavit svoji vesmírnou armádu!

Lidé Konfederace mají silnou a výkonnou flotilu a mohou postavit Hvězdu smrti, která dokáže zničit planety! Tertethi také mají silné lodě, vedeny umělou inteligencí, a dokážou zničit tucty lodí Konfederace a Noxů. Podivejte se na jejich speciální jednotku - Titán! Noxi spoléhají na biotechnologie pro svoji flotilu, většina jejich jednotek je opravdu živá!

Založ mocné aliance a veď krvavé války spolu s tisíci hráči z celého světa. Můžeš vyvíjet svoji galaktickou říši kolonizací nových planet a bitvami proti nepřátelům. Vyběr si cíl a pošli svoji vesmírnou flotilu k vítězství!

Co je jedinečné v Nemexii? Založte alianci spolu s aspoň 3 lidmi z každé rasy a můžete vytvořit Týmovou planetu, kterou bude celý tým vyvíjet a kontrolovat. Teď si představte vesmírnou bitvu mezi 2 Týmovými planetami a možnost vytvořit flotily kombinující všechny lodě každé rasy! Opravdové vesmírné války!

Nemexia
Hraj